Щасливе майбутнє у вільній Україні

З 08 травня по 01 червня 2023 року в рамках заходів до Міжнародного дня захисту дітей на базі Станції юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді був проведений районний конкурс-виставка робіт «Щасливе майбутнє у вільній Україні».

Традиційно, Київська школа №42. Відродження;-) та її яскраві, творчі, патріотичні та просто талановиті учні не залишилися осторонь та представили на розсуд журі 20 потужних робіт.

За рішенням журі, в номінації «Дитячі мрії про майбутнє в квітучій мирній Україні» І місце посіла Ревкова Варвара (учениця 4-Д класу), ІІ місце – Жук Віра (учениця 6-Б класу) та ІІІ місце зайняли Ромашова Валерія (учениця 2-Б класу) та Бересньова Тамара (учениця 9-В класу). В номінації «Моя улюблена іграшка» ІІІ місце зайняла Панасюк Вероніка (учениця 7-А класу). В номінації «Кишеньковий оберіг «Тобі, мій захисник» ІІ місце розділили Нєстєрова Злата та Каніболоцький Давид (учні 3-Є класу), а ІІІ місце посів Кузьмич Матвій (учень 4-е класу).

Грамотами управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за ІІІ місце були відзначені учениця 5-А класу Гужва Альбіна (номінація «Моя улюблена іграшка») та учень 6-А класу Бондар Денис (номінація «Щаслива мить дитинства»).

Пишаємося нашими учнями та їх здобутками.

Дякуємо вчителям Тамила АнтоненкоСвітлана Лазученко та Євтушенко Ользі, які підтримали учнів у підготовці до участі у конкурсі.

Переглянути роботи учнів можна за посиланням 👇https://www.facebook.com/…/permalink/574118927942566/