Розширене засідання колегії РУО

Хоровий колектив «Нотна феєрія» під керівництвом учителя музичного мистецтва Людмила Залізовська відкривав розширене засідання колегії районного управління освіти, яке гостинно прийняла 3 квітня Київська школа №42. Відродження;-)

В актовій залі школи зібрались члени колегії, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, працівники управління освіти, керівниці інклюзивно-ресурсних центрів № 4 і № 13.

За головуванням Наталія Іваніна на колегії розглядалось два важливих питання «Про організацію роботи у закладах освіти з питань національно-патріотичного виховання учнів та вихованців» та «Про стан організації інклюзивного навчання та надання послуг особам з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти Дніпровського району».

За результатами засідання колегії було напрацьовано певні рішення та доручення для майбутньої ефективної роботи у закладах освіти Дніпровського району з питань національно-патріотичного виховання та інклюзивного навчання.