“Е-захист”: чат-боту “Telegram”

У Київська школа №42. Відродження;-) відбулася презентація “Е-захист”: чат-боту “Telegram” для прийому інформації від дітей, батьків, вчителів та небайдужих, який створений за ініціативи Київської міської прокуратури.

На зустрічі з учнями, вчителями, батьками та представниками Батьківської ради були присутні ювенальний прокурор Дніпровської окружної прокуратури міста Києва Юлія Курлатова та старший інспектор Сектору ювенальної превенції відділу превенції Дніпровського УП ГУНП у місті Києві, капітан поліці Андрій Мартинов, які презентували присутнім чат-бот, розповіли про особливості його роботи під час прийому інформації та радо відповідали на запитання учнів та представників Батьківської ради.

На заході була присутня головний спеціаліст відділу з питань дошкільної, загальної та позашкільної освіти управління освіти Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації Ірина Янко, яка окреслила основну суть та мету пілотного проєкту, який дає можливість, в першу чергу, дітям безпосередньо повідомляти про випадки вчинення насилля.

Наприкінці зустрічі, усі присутні мали можливість доєднатися до чат-боту та протестувати його.