Шкільний офіцер поліції

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На виконання положень Меморандуму про співпрацю від 12.09.2016р. та Наказу №2450 від 22.08.16р. Департамент патрульної поліції та Управління освіти і науки в м. Києві розробили модель співробітництва поліції і загальноосвітніх навчальних закладів “Шкільний офіцер поліції».

Модель направлена на підвищення безпеки та попередження злочинності у наших шкільних громадах.

Управління патрульної поліції в м. Києві призначило шкільних офіцерів поліції для кожного закладу загальної середньої освіти. Співробітники поліції будуть присутні в закладах освіти відповідно до графіку, який розміщений у школі на відповідному стенді, та за викликами для здійснення індивідуально-профілактичної роботи серед учнів. В межах програми співробітники поліції надаватимуть підтримку шкільній спільноті, яка включає учнів, батьків, працівників навчального закладу відносно подій, які трапилися у школах під час занять. Крім того, вони проводитимуть заняття на тему законодавства та безпеки, а також будуть забезпечувати іншу необхідну підтримку. Шкільні офіцери поліції тісно співпрацюватимуть із сім’ями та школою з метою вирішення інцидентів на користь інтересів учнів.

Шкільний офіцер поліції, який закріплений за школою:

<strong>РАДЧУК ЮЛІЯ ОЛЕГІВНА</strong>

РАДЧУК ЮЛІЯ ОЛЕГІВНА

Шкільний офіцер поліції

Інспектор відділу зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції

НОВОСАД СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Шкільний інспектор

Шкільний інспектор сектору ювенальної превенції відділу перевенції Дніпровського УП ГУНП у місті Києві, лейтенант поліції
068-807-98-93