Чемпіонат з легкої атлетики “DniprOsvita Cup”

20 червня СЗШ № 201 м. Києва гостинно прийняла чемпіонат Дніпровського району м. Києва з легкої атлетики «DniprOsvita Cup», що проводився відділом молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації спільно з відокремленим структурним підрозділом «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України».

Команду Київська школа №42. Відродження;-) на Чемпіонаті представляли учні:

Білецький Данило (7-Г клас)

Бойко Ярослава (6-В клас)

Бондар Денис (6-А клас)

Верзілін Анастасія (6-А клас)

Дроботущенко Кіра (6-А клас)

Іваненко Андрій (6-В клас)

Кіндрась Каміла (6-Е клас)

Ковпак Єгор (6-Д клас)

Костенко Владислав (6-В клас)

Краснощок Анна (6-А клас)

Семко Максим (6-В клас)

Силко Валерія (6-Д клас)

Сіленко Олександр (7-Д клас)

Узунов Богдан (6-А клас)

Дякуємо👏🙏 кожному нашому спортсмену за волю та жагу до перемоги, а також за особисті досягнення в окремих видах змагань. Всі Ви – великі молодці💪👍!

Окремо вітаємо🎉 Кіндрась Камілу за ІІ місце🥈 у стрибках у довжину та бігу на 200 метрів. Примітно, що саме Стьопіна Віта Іванівна, яка є Бронзовою призерка Олімпійських Ігор в Афінах, особисто вітала Камілу за високі досягнення на чемпіонаті.