Продовження тижня Безпеки дорожнього руху

У продовженні тижня Безпеки дорожнього руху👮‍♀️👮 до Київська школа №42. Відродження;-) завітали представники КП “Центр організації дорожнього руху” Тимофій Зезюлькін та Володимир Мальований, щоб нагадати нашим учням про правила дорожнього руху🚦, необхідність їх дотримання, безпекову ситуацію під час літніх канікул на дорогах міста🚗🚎🚌🛴🚲.

Крім того, учні дізналися про особливості роботи світлофорних об’єктів🚥 столиці та автоматизованої системи керування дорожнім рухом, про правила пересування кортежів містом та вулиці, де є “зелена хвиля”, про контроль над організацією транспортних потоків та значення знаків регулювання🚯🚳🚸⚠️⛔️.

Наостанок, учні отримали невеличкий подарунок від Центру комунікації – SLAP-браслет, який робить людину помітною для водіїв у темний час доби🌃.