День вшанування пам’яті дітей

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Діти – майбутнє кожної держави. І коли вони гинуть, це – невимовний і непоправний біль втрати та страшне горе для родини. На превеликий жаль, більше 500 родин з України втратили своїх найдорожчих синочків та донечок в цій безглуздій війні… А діти України дізнались, що таке війна не з підручника історії, а із свого буденного життя, яке мало б дарувати їм безмежну радість, яскраве сонечко, мирне небо, веселі ігри та безтурботне дитинство, а не звуки сирен, вибухів та плачу…

Учні Київська школа №42. Відродження;-), із сумом в серці, вшановували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, запаливши свічки, малюючи малюнки, виготовляючи птахів миру чи янголів пам’яті, переглядаючи тематичні відео чи просто слухаючи розповіді своїх вчителів. Наші учні точно знають, що ті, хто загинули, були ні в чому не винні, були щирими та справжніми, вони були просто дітьми, які мріяли про велике життя в своїй вільній країні🇺🇦.

Вічна їм пам’ять🙏

Вірш👇 на відео читає авторка Inna Mykhaleva – вчитель початкових класів.