«Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо»

«ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО» – гасло цьогорічного вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Протягом тижня в Київська школа №42. Відродження;-) вчителі історії та вчителі початкових класів розповідали про трагедію Голодоморів 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років в Україні та їх наслідки, демонстрували документальні стрічки та читали спогади очевидців, провели круглий стіл про геноцид українського народу, виготовляли разом із учнями символічні свічки та вшановували світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей. Саме так ми виховуємо повагу до історичного минулого свого народу, патріотизм, почуття національної гідності та самосвідомості💙💛.

Світанок 25 листопада вкотре демонструє прагнення країни агресора вчиняти геноцид на українській землі. Дякуємо🫶 нашим Захисникам та Захисницям за захист мирного неба🇺🇦! Ми НЕ забудемо! Ми ЄДНАЄМОСЯ та обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!