«16 днів проти насильства»

Щороку з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства, жорстокого поводження, експлуатації дітей у цифровому просторі, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок розпочинає цю Всеукраїнську кампанію, то ж для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу в Київська школа №42. Відродження;-) проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів з інформування про існуючі види насильства, його запобігання та протидію, відмінність від випадкового прояву силу та збігу обставин.

На жаль, насильство трапляється у школі, на роботі, на вулиці, вдома й у соціальних мережах, як в умовах збройного конфлікту, так і в мирний час. Саме тому, Україна ратифікувала Стамбульську конвенцію і тим самим продемонструвала своє прагнення покласти край насильству щодо жінок.