“Засідання мовного клубу «Українська – мова Перемоги!»

В Київська школа №42. Відродження;-) стартував особливий шкільний радіопроєкт 📣 “Засідання мовного клубу «Українська – мова Перемоги!»✌️🇺🇦

Наша мова – це цілий Всесвіт! І нам його ще вивчати й вивчати! Чому б не зробити це ще й шляхом дитячих радіопередач?! Дбаймо про свою мову! Любімо її! Це наш дитячий і учительський внесок у Перемогу🇺🇦

Починаючи з лютого, щовівторка, під час перерв на шкільному радіо звучить мовний клуб, кожний випуск якого підготовлений різними учнями школи під керівництвом вчителя української мови та літератури Ольга Юріївна Дєєва та присвячений окремій темі, яка висвітлена стисло, зрозуміло та з практичними мовними прикладами.

Віримо, що наші учні стануть не лише слухачами, а й експертами, та будуть пропонувати свої теми для обговорення 💙💛

Пропонуємо Вашій увазі прослухати перший випуск👇 підготовлений учнями 6-Д класу та присвячений мовному етикету, наголосам і культурі мовлення.