Всеукраїнський форум «Здорова школа – здорова громада»

23-24 жовтня Київська школа №42. Відродження;-) гостинно відчинила свої двері для більш як 200 учасників Всеукраїнського активного форуму «Здорова школа – здорова громада»🏆🏑⚽️🥊🥋, серед яких вчителі фізичної культури, директори шкіл, депутати органів місцевого самоврядування, освітні управлінці, представники громадських організацій, спортивних федерацій, інститутів післядипломної освіти та центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Протягом двох днів в закладі освіти панувала наукова, освітня, а подекуди й розважальна атмосфера, оскільки різноманітні панельні дискусії, нетворкінги, тренінги і кроссекторальні семінари, виступи відомих українських та європейських спікерів, практичні майстер-класи від професійних об’єднань, громадських організацій та всеукраїнських спортивних федерацій, налаштовували, як на навчання, так і на психологічне розвантаження🤗.

Почесними гостями Форуму були Олексій Дніпров Oleksii Dniprov, заступник керівника офісу Президента України, Микола Ковальчук Mykola Kovalchuk, президент офіційного представництва Всесвітньої боксерської ради в Україні (WBC Ukraine), Марія Булатова, президент олімпійської академії України та Євген Баженков, директор ДНУ «Інститут модернізації змісту».

Серед зіркових💥 гостей можна було зустріти Надію Матвєєву, телеведучу каналу СТБ; Дениса Берінчика, чемпіона WBO International разом з тренером Єгором Голубом та Сергія Радченка, чемпіона WBC Ukraine; Ксенію Літвінову, фітнес-експерта телеканалів СТБ, «ICTV» та «1+1».

В рамках роботи форуму між школою #42 м.Києва та школою олімпійської освіти Попаснянським ліцеєм #21 Попаснянської міської територіальної громади Луганської області (директорка Марина Устенко) була підписана 🖊Угода про співпрацю🤝.