Всеукраїнський фестиваль “Активні діти України”

Зіркові майстер-класи з гандболу, регбі-5, бадмінтону, алтимату (фризбі), диск-гольфу, триболу, піклболу, чирлідингу, флорболу, петанку, корфболу, дитячої легкої атлетики, гімнастики, дзюдо та активні парки відвідали учні Київська школа №42. Відродження;-) Казаські Анастасія (7-А клас) і Георгій (4-Е клас), Позняк Єлизавета (7-Д клас), Василенко Марія (6-В клас), Ходакіський Дмитро (7-Г клас), Сало Федір (7-Д клас), Берегова Анна (7-Г клас) та Узунов Богдан (7-А клас) в рамках Всеукраїнського фестивалю “Активні діти України” до Дня Незалежності України, що відбувся у Київському палаці спорту 19-20 серпня.

Особливо пам’ятним був флешмоб «Я учасник ліги» від зіркових гостей – Ганни Різатдінової (чемпіонка світу та призерка олімпійських ігор з художньої гімнастики) та Георгія Зантараї (чемпіон світу з дзюдо).

Приємним сюрпризом, наприкінці заходу, були чудові подарунки від спонсорів заходу для всіх учасників фестивалю.

А вчителі фізичної культури Trifonov Vlad та Дмитро Слюсар взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі “Skills camp”, під час якого було презентовано Всеукраїнську учнівську лігу “Здорова Україна”.

#школа_42

#Благодійний_фонд_Катерини_Білоруської