УВАГА! КОНКУРС!

Запрошуємо приєднатися до благодійного щорічного шкільного творчого конкурсу малюнків “Дитяча Мрія – Перемога”, присвяченого Дню Збройних Сил України.

Конкурс проводиться у таких категоріях:

І – учні 1-4 класів;

ІІ – учні 5-7 класів;

ІІІ – учні 8-11 класів.

Основні вимоги:

*Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці конкурсу;

*Формат малюнків А4, техніка довільна;

*Кожен учасник може подати не більше однієї творчої роботи;

*Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб;

*Малюнок має бути підписаний в правому нижньому кутку (назва; прізвище та ім’я автора роботи без скорочень; клас, в якому навчається учасник);

*Бажано написати добрі слова подяки нашим захисникам на зворотній стороні малюнку. Всі малюнки будуть передані українським військовим, які зараз боронять нашу Україну.

*Учасники зобов’язані дотримуватись Положення конкурсу.

Фотографії малюнків будуть представлені у нашій фейсбук-спільноті.

Після завершення конкурсу, роботи переможців будуть використані при макетуванні річного календаря, який буде реалізовуватися з метою зборів коштів на потреби Збройних Сил України. Друк календаря з малюнками переможців конкурсу відбудеться за підтримки депутата Київради Олександра Григоровича Міщенкo.

Роботи приймаються до 30 листопада 2023 року включно (кабінет 337 або 228).

Оцінювання робіт членами журі відбуватиметься в період з 01 грудня до 05 грудня 2023 року.

Результати Конкурсу оголошуються 06 грудня 2023 року