«Усі різні ‒ усі рівні»

«Усі різні ‒ усі рівні» ‒ гасло Міжнародного дня толерантності, який щорічно відзначають 16 листопада, починаючи з 1995 року.

Терпимість, милосердя, прощення, делікатність, витримка, лояльність, співчуття, гармонія, рівність, гнучкість, стриманість, духовність, ввічливість, повага до гідності, співпереживання, любов …. Це той невеличкий перелік слів, який характеризує нас, як толерантних людей.

В учнів Київська школа №42. Відродження;-) сьогодні завершився Тиждень толерантності, під час якого дітям було роз’яснено положення Декларації принципів терпимості та окремо наголошено про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, національності або кольору шкіри.

Крім того, спільна творча діяльність – перегляд мультиплікаційних фільмів, виготовлення квітки-толерантності, складння пазлів-доброти, вирізання браслетів єдності – це запорука успіху усіх учнів класу разом та кожного окремо!