Тиждень нескорених

Тематичний тиждень “Нація нескорених: від козацтва до сьогодення” набирає обертів. Сьогодні учні 5-х класів взяли участь у квесті “Козацькому роду нема переводу”, під час якого діти демонстрували свої знання козацьких звичаїв та традицій, а також уміння швидко вирішувати нестандартні завдання.

А справжнє свято спорту, командної гри, витривалості та змагального духу подарували учні 10-11-х класів, які взяли участь у військово-патріотичних змаганнях “Сила, мужність та відвага”. Перетягування канату, стрільба з лука, бій на імпровізованих шпагах – це та багато інших цікавих змагань чекало на хлопців-старшокласників.

Командний дух, хороший настрій та ще більша віра у ЗСУ – девіз нашого сьогоднішнього дня!