Творчі проекти

Надихнувшись мистецтвом сучасних скульпторів учні 11 класів Київська школа №42. Відродження;-) створювали власний творчий проєкт. Презентуємо Вам цікаву філософську концепцію “Подорожній” учня 11-Б класу Юрія Журбенка, яка має глибинний смисл та потребує певного осмислення🤔

Подорожній уособлює Митця шлях якого ще не завершений… хоча вже майже вершина. Але, щоб зробити останній крок, йому треба залишити свій Посох, який характеризує його важку працю. Але на це також важко наважитися… Тому Подорожній застиг в одній позі. Можливо назавжди! Так і не реалізувавши себе. На його обличчі маска, на якій перемішані різні емоції, які Подорожній відчував протягом життя, – від страху😫 й печалі🥺 до радості😄 та насолоди😇.

Дякуємо🥰 вчителю образотворчого мистецтва Тамила Антоненко за підтримку учнів, допомогу у розкритті їх творчого потенціалу та мистецьких талантів.