«Смаколики придбай – ЗСУ допомагай»

«Смаколики придбай – ЗСУ допомагай» – гасло Весняного благодійного ярмарку, який пройшов 22 квітня в Київська школа №42. Відродження;-)

Вафлі, печиво, торти, тістечка, цукерки, пироги, пиріжки, піца, зефір, пастила – якої тільки домашньої випічки не було на столах! А ще узвар, сік, чай, компот, лимонад! Усе це охоче розкуповували, як учні, так і співробітники школи.

Родзинкою ярмарку була безпрограшна лотерея від Батьківської Ради, яка найбільше зацікавила учнів початкової школи. Не меншою популярністю користувалися й вироби декоративно-прикладного мистецтва, які охоче купували учні середньої та старшої школи.

Цього разу нами зібрано

156 636,80 грн.🤝🥰

Дякуємо🫶🙌 учням, їх батькам та співробітникам школи, що долучилися, підтримали ініціативу та своїми внесками допомагаєте Захисникам та Захисницям України🇺🇦

Разом ми – сила💪👊, яка протистоїть ворогові!

Слава Україні💛

Героям Слава💙