Розвиток національно-патріотичного виховання

Розвиток у закладах освіти національно-патріотичного виховання – запорука сильної та єдиної нації 🇺🇦

В Київська школа №42. Відродження;-) використовують тир не лише в освітньому процесі під час вивчення предмету «Захист України», але й під час роботи двох шкільних гуртків Військово-історичного та Юних захисників України, в яких чимало уваги приділено вивченню історії рідного краю та військовій підготовці, правилам та методам особистої безпеки, формуванню психологічної готовності до небезпеки, умінню їй протидіяти, діяти самому та організовувати взаємодопомогу в надзвичайних ситуаціях.

Усі діти тут – справжні патріоти, які готові служити своєму народові та Україні💙💛

Дякуємо вчителеві Ігорю Кобзарю за роботу з патріотичного виховання учнів та формування в них особистості – Патріота і Громадянина!