Профорієнтаційний курс

Минулий тиждень був надзвичайно насиченим та активним для наших дев’ятикласників.

Учні 9-В класу відвідали Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука. У рамках співпраці з нашою школою була організована екскурсія академією та виставкою картин «Українська жінка в полум’ї війни». Та найбільш яскравою подією для наших учнів, безперечно, був майстер клас з гончарства. За справжнім гончарним колом під керівництвом майстра Ігора Карука кожен створив завершений керамічний виріб: не лише надав форму, а й розписав неповторним орнаментом.

Український національний музей «Чорнобиль» відвідали учні 9-А та 9-Б клас та ознайомились з експозиціями, які відтворюють події найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Також учні цих класів з профорієнтаційною метою завітали у Київський механіко-технологічний коледж: прослухали лекцію про особливості вступної кампанії у 2024 році, напрямки фахової підготовки, познайомилися з викладачами та пройшлися виробничими майстернями.