Проект «Ательє мрій»

Під час пішохідної екскурсії учні 9-А та 9-Б класу долучилися до дивовижного творчого проекту «Ательє мрій», організованого ЮНІСЕФ.

В Національному центрі «Український Дім» проходила інтерактивна виставка, яку створили понад 150 дітей у співпраці з відомими українськими митцями й мисткинями. Відвідувач виставки малювали, читали, мінялися листівками, вивчали незвичайні музичні інструменти, переглядали відеофільм, створений штучним інтелектом на основі дитячих малюнків.

Найбільшу увагу учнів привернула головна інсталяція виставки: робота Ксенії Білик «Цвіт дитинства», яка складалася з 12 тисяч квіток, вирізаних із дитячих ескізів. Кожен із гостей виставки міг забрати із собою одну з квіток, натомість створивши та прикріпивши нову. Інсталяція символізувала мрії, свободу та волю до життя українських дітей. Незважаючи на руйнівну та жорстоку війну діти продовжують демонструвати надзвичайну внутрішню силу та стійкість у творчості.