Постать Шевченка

Постать Шевченка є неймовірно важливою для всього українства. Це людина, що змогла стати справжнім титаном української культури. У кожного, хто пройнявся його творчістю, є власне ставлення до нього, як до особистості.

Учні Київська школа №42. Відродження;-) вважають Кобзаря справжнім Прометеєм української культури, адже саме він наважився кинути виклик самодержавству та показав, що справжня слава України є у кожного українця в серці💙💛

Традиційний щорічний конкурс декламаторів поезії Тараса Шевченка пройшов в бібліотеці школи та зібрав найкращих поціновувачів творчості Кобзаря серед учнів 5-11 класів.

Дякуємо🫶 всім вчителям української мови та літератури за мотивацію учнів до читання творів Великого поета📖

Дякуємо🫶 учням за душевне декламування поезії📚