Пліч-о-пліч

Сьогодні вчителі фізичної культури районних закладів загальної середньої освіти взяли участь у нараді з питань організації та проведення районного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», що проходять цьогоріч під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

Нарада пройшла у гостинних стінах школи №42 під головуванням заступника начальника районного управління освіти Галини Тодосової та за участі начальника районного відділу молоді та спорту Олександра Біби, представників федерацій спорту, які будуть допомагати і координувати змагання за видами спорту чи будуть задіяні у суддівських колегіях.

☝️Під час наради обговорили робочі організаційні питання, одне з основних – забезпечення та дотримання безпекових вимог під час проведення змагань. У закладах освіти, на базі яких будуть проходити змагання з визначених видів спорту, створено належні умови, буде забезпечено доступ до найпростіших укриттів учасників змагань у разі повітряної тривоги та присутність медичного персоналу під час проведення змагань.

Також презентували проєкт графіків проведення змагань за видами спорту. Їх активно обговорювали учасники наради, висловлюючи свої пропозиції, доповнення, уточнення, вносили правки.

У дружній атмосфері однодумців пройшла сьогоднішня робоча зустріч. Були напрацьовані подальші кроки ефективної організації та проведення районних змагань. Всі налаштовані на перемогу, адже Дніпровський – один із самих спортивних районів столиці!

🔰Довідково.

Нагадаємо, що 103 команди із закладів освіти Дніпровського району у лютому-березні випробують свої сили у таких видах спорту:

• баскетбол;

• волейбол;

• футзал;

• спортивне орієнтування;

• черліденг.

83 вчителя фізичної культури буде задіяно у проведенні районного етапу змагань.

Під час районного етапу буде визначено переможців серед району, які у квітні-травні позмагаються на міському етапі за право представляти Київ на всеукраїнських змаганнях.

Департамент освіти і науки КиєваДніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації

Поділіться своєю знахідкою