Музей Історії Старої Дарниці

Музей Історії Старої Дарниці Київська школа №42. Відродження;-) поповнився новим експонатом.

Керівник шкільного гуртка 3-Д моделювання Микола Осипенко подарував набір склянок, виготовлених військовослужбовцем ЗСУ з відпрацьованих гільз, придбавши його під час Благодійного аукціону на підтримку ЗСУ🇺🇦

– Мене зацікавила творчість MamaRika після перегляду кліпу на пісню “Сину”. Вже за місяць я придбав квитки на її концерт у фан зону. Перед початком концерту Сергій Середа проводив Благодійний аукціон. Я дуже наполегливо боровся за останній лот й за це Сергій Середа назвав мене “Каток”, який повільно, але впевнено йде до своєї мети! Я одразу відчув, що цей набір маю передати до Музею школи🏫, в якій працюю, тому що це наша історія до нашої перемоги🩵💛 – саме так прокоментував Микола Ігорович свій вчинок.

Щиро дякуємо 🫶