Міжнародний день демократії

Символічно, що саме 15 вересня, в Міжнародний день демократії, учнівський актив Київська школа №42. Відродження;-) зібрався на першу зустріч у новому 2023-2024 навчальному році. На зустріч було запрошено також директора школи, під головуванням якого обговорювали питання функціонування учнівської ради, майбутніх виборів Президента школи, взаємодії усіх учасників освітнього процесу в питаннях життєдіяльності школи.

Крім того, учні 10-А та 10-Б класів на уроках з громадянської освіти обговорили питання, що для них є демократія, чи відчувають вони себе вільними в Україні, чи знають про таку складову демократії, як толерантність. Це лише точка відліку. Далі буде ще більше цікавих зустрічей та диспутів з правових питань в контексті демократії та самоврядування.