Меморандум про співрацю

За крок до підписання🖊 Меморандуму про співрацю…. так закінчилася вже третя зустріч представників адміністрацій Київська школа №42. Відродження;-) та лідера дистанційної освіти Атмосферна Школа.

Протягом останніх двох місяців між закладами освіти велися переговори щодо БЕЗКОШТОВНОГО доступу учнів школи 42 до якісного та сучасного навчального контенту Атмосферна Школа, зокрема,

✅️ учнів, які внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації не мають можливості навчатися очно, спілкуватися із вчителями та опановують предмети самостійно у форматі ІНДИВІДУАЛЬНОГО навчання та

✅ ️учнів з особливими освітніми потребами.

Спільні зусилля закладів освіти приватної та комунальної форм власності закладів освіти скеровані в першу чергу на підтримку українських учнів🇺🇦 в період війни та надання їм можливості використання якісних українських освітніх електронних ресурсів👨‍💻👩‍💻.

Крім того, ця колаборація🤝 між комунальним й приватним закладом освіти сприятиме обміну досвідом, формуванню громадської підтримки, просвітництва в сфері загальної середньої освіти та підвищення кваліфікації педагогічних працівників🧑‍🏫.