«Дитяча мрія – ПЕРЕМОГА»

«Дитяча мрія – ПЕРЕМОГА» під таким гаслом у Київська школа №42. Відродження;-) проходив конкурс малюнків🎨🖌 до Дня Збройних сил України за підтримки депутата Київради Олександр Міщенко. Творчою натхненницею конкурсу стала вчителька образотворчого мистецтва закладу освіти Тамила Антоненко.

Дитячі бажання мають магічну силу і ми віримо, що кожен малюнок, кожне написане побажання обов’язково здійсниться якнайшвидше🙏.

Нарешті, сьогодні, маємо можливість привітати👏 переможців конкурсу, якими стали Пилипенко Марія (2-Д клас), Лауріола Сюзанна (3-А клас), Оляніна Дар’я (4-В клас), Ходарченко Кіра (4-В клас), Безугла Христина (5-А клас), Шламова Емілія (6-В клас), Жук Віра (7-Б клас), Вережак Христина (8-Б клас), Бондар Домініка (10-А клас), Кулик Єлизавета (10-А клас), Ступак Валерія (10-Б клас), Тимченко Валерія (11-Б клас) та Левковська Еліна (11-Б клас).

Роботи цих надзвичайно творчих та талановитих учнів прикрасять чудовий календар на 2024 рік.

Щиро дякуємо й тим учням, які взяли участь у конкурсі, але не стали переможцями! Не засмучуйтеся, Ваші мрії обов’язково втіляться, а Ваші малюнки будуть передані Захисникам і Захисницям України!

Вперед до ПЕРЕМОГИ🇺🇦!

Особлива подяка Вокальному ансамблю “Нотна феєрія”🎶 під керівництвом вчительки музичного мистецтва Людмила Залізовська за музичний супровід та створення святкової атмосфери.