Дні цивільного захисту

Дні цивільного захисту в Київська школа №42. Відродження;-) пройшли насичено, з користю та максимально практично.

Для учнів були проведені практичні заняття та тренувальні заходи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Всі дії фахівців, серед яких медичні сестри школи, фахівець з охорони праці, вчителі з предмету «Захист України» були направлені на закріплення здобутих теоретичних знань і вмінь з питань особистої безпеки у надзвичайних ситуаціях, користування засобами захисту від їх наслідків, пожежної безпеки, мінної безпеки та основ цивільного захисту в умовах воєнного стану.

Також, було наголошено на алгоритмі дій у разі сигналу «Повітряна тривога» та додатково роз’яснено порядок дій у разі повідомлення щодо радіаційної небезпеки.