День відкритих дверей

Учні 9 та 11 класів Київська школа №42. Відродження;-) відвідали наймасштабніший захід – «День відкритих дверей» у Київському університеті інтелектуальної власності та права НУ «ОНЮА».

Усі присутні мали нагоду отримати повну інформацію про особливості вступу до університету 2024 року, поставити свої питання стосовно реалій студентського життя, відвідати бібліотеку та навчальні аудиторії, подивитися гуртожиток, спортивну залу та їдальню.

В холі навчального корпусу були представлені різні локації, які найбільш яскраво демонстрували переваги навчання в КУІВтаП – поліграф, криміналістичний чемоданчик, різні зразки зброї та макети. Усіх відвідувачів зустрічали не лише адміністрація, а й студентське самоврядування, яке допомагало більш точно зорієнтуватися та побачити найбільш цікаві місця.