День народження Ліни Костенко

Сьогодні свій поважний день народження святкує письменниця, поетеса, громадська діячка, моральний авторитет та зразковий приклад для всіх українців Ліна Костенко.
“Коли в людині є народ, тоді вона уже людина” та “Люди, будьте взаємно красивими”, – дякуємо, Ліно Василівно, за Ваші рядки. За ці та інші.
Молодь України Вас читає і слухає. Народ захоплюється Вашими рядками і сенсами, простими, але незрівнянними й вічними!
Ми, учні та батьки, вчителі та співробітники Київська школа №42. Відродження;-) зичимо довгих щасливих років тій, за яку говорять її вірші🇺🇦
Пропонуємо Вашій увазі прослухати позачерговий випуск мовного радіоклубу 📣 “Українська – мова Перемоги”, в якому молодь читає Ліну Костенко 👇