День Європи

День Європи – це щорічне святкування миру✌️ і єдності, символ започаткування нової успішної моделі співпраці🤝 між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Основною метою проведення такого заходу є підкреслення приналежності нашої держави🇺🇦 до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому.

В рамках святкування Дня Європи в Київська школа №42. Відродження;-) протягом останніх двох тижнів відбулися різноманітні тематичні заходи для учнів 1-11 класів, серед яких брейн-ринг «Мандрівка Європою», вікторини «Interesting facts about European countries» та «Знайомтесь Європа», майстер-клас з патріотичного плетення браслету, урок-подорож «Країни Європи», гра « Відкрий для себе Європу», квест-гра « Ми – європейці», бліц турнір «Європа – наш дім» та виставка фото «Україна – Шлях до Європи».

Яскравим фіналом двотижневої подорожі країнами Європи у школі став флешмоб💃🕺 від учнів 8-В класу.