8 Березня

Земля зітхає ледве чутно І прокидається від сну… І березень дарує чудо, Розпочинаючи весну. Це чудо-в усмішках чарівних, У морі квітів навкруги. Ми Вас вітаємо царівни, Найкращі, милі, дорогі!

Нарешті настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії. І якби там не було холодно, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться.

Жінка! Тебе оспівують у музиці, поезії, живописі і скульптурі. Образ твій звеличується все частіше в мистецьких творах. Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса твоєї душі, вічна доброта твого серця…

Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. В шані схиляємо голови перед тобою, жінко. В тобі поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, хранителька сімейного щастя. Адже жінка прийшла в цей світ для любові.

4 березня напередодні Міжнародного жіночого дня студентська рада «Школа Успіху» разом з учнівським активом привітала усіх вчителів святковим концертом.

Роботу педагогів було відзначено Подяками та Грамотами за сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди свята. Приємним подарунком для всіх присутніх було оголошення номінацій для вчителів, якими нагородили їх учні.

Підняв настрій виступ хору. Звучали українські народні мелодії, пісні українських композиторів та поетів, які стали класикою. Святковий вечір був наповнений гуморесками та романсами від школярів. З концертним номером також виступили учні студії танців.

Також не забули ми пригадати жінок –бійців, які захищають нашу країну. Педагогів, дітей та їх батьків об’єднала атмосфера доброзичливості, взаємоповаги, тепла та позитивних емоцій.

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі