730 діб

730 діб назад, на світанку, наша мирна та незалежна Україна прокинулася під звуки вибухів.

За цей час, на жаль, ми пережили багато різних емоцій, хвилювань, страждань, розчарувань та тривог.

Але з 24 лютого 2022 року серце кожного українця та українки б’ється в ритмі Збройних сил України, як це вміло підкреслено на малюнку юної учениці 3-Б класу Анастасії Шмелевої-Горської.

Ми безмежно дякуємо, глибоко шануємо та низько вклоняємося нашим військовим, завдяки яким над містами нашої держави майорять синьо-жовті прапори🇺🇦

І світла пам’ять🙏 тим, хто пішов у вічність захищаючи територіальну цілісність та національний суверенітет України.

В перші дні повномасштабного вторгнення Київська школа №42. Відродження;-) стала міцною фортецею, гостинним хабом та монолітною стіною для багатьох мешканців мікрорайону. Так триває і по сьогодні.

Україна обов’язково переможе, адже кожне серце її громадянина та громадянки сповнене цим бажанням🩵💛