Співпраця заради майбутнього

🇺🇦

Сьогодні відбулося підписання тристороннього Меморандуму про співробітництво між КНДУ “Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста”, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та Київська школа 42.

Цей меморандум відкриває нові можливості для співпраці та обміну досвідом між нашими закладами, що має на меті забезпечити високий рівень викладання та підготовки учнів.

Впевнені, що завдяки цій співпраці ми зможемо:✔️Підвищити рівень знань та навичок учнів;✔️Підготувати їх до успішного вступу до закладів вищої освіти.✔️Розширити доступ учнів до новітніх технологій, навчальних матеріалів та інших ресурсів.✔️ Створити платформу для обміну знаннями та досвідом між різними зацікавленими сторонами.