Подарунок від учениці 11-а класу Волошиної Анни

«З самого дитинства мені подобається малювати. Більшу половину свого життя я займалася в художній школі у своєму рідному місті Енергодар (Запорізька обл.). Цілих 6 місяців 2022 року я провела в окупації. Моїй сім’ї пощастило. Ми змогли виїхати і прилаштувати своє життя у столиці🇺🇦

Київська школа №42. Відродження;-) стала для мене не лише місцем для навчання, але й місцем, де я знову почала малювати, де знайшла нових друзів, вчителів та отримала підтримку.

Тож, хочу поділитися чимось особливим – своїми малюнками на згадку про навчання, про частинку мого життя, про особливу роль 42 школи у житті кожного цьогорічного випускника», – саме такими словами супроводжувався дарунок директору Юрій Дубовецький від випускниці 2023-2024 навчального року – учениці 11-А класу Волошиної Анни.

Щиро дякуємо 🫶, Анно, за творчий подарунок, теплі слова й бажаємо тобі завжди пам’ятати частинку свого шкільного життя в стінах 42 школи💙💛