Звітна конференція учнівського самоврядування

24 квітня відбулася звітна конференція учнівського самоврядування СЗШ № 42 м. Києва.

На порядку денному розглядалися питання роботи учнівського самоврядування у 2022-2023 навчальному році. В ході обговорення було заслухано звіт президента школи Коломійця Вадима. Роботу президента школи було визнано задовільною.

Крім того, були обговорені питання щодо вдосконалення роботи учнівського самоврядування. Лунала пропозиція щодо більш активного залучення батьківської ради в життя учнівської громади школи.

Спілкування було в робочій та дружній атмосфері. І хоча звіт Коломійця Вадима відбувався в форматі онлайн, це не завадило обговорити всі нагальні питання учнівського життя школи та запланувати роботу на наступний навчальний рік.