Життя класу

Ось і настав у нашій школі той день, коли 1-ші класи завершили працювати з першим у своєму житті підручником – Букварем. Наша школа має два перших класів. Розпочали святкування учні 1 – Б класу. Сьогодні класний керівник 1-Б класу Анастасія Олексіївна провела свято прощання із цією мудрою і необхідною для кожної людини книгою. Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма, про що і звітували на святі. Під час свята учні жваво розігрували сценки, виконували пісні, декламували вірші. Малята були сповнені позитивних вражень від свята, привітань від вчителів та батьків. Свято прощання з Букварем надовго запам’ятається всім. Талановиті, енергійні та життєрадісні. Нехай вам щастить, любі друзі!

Свято Букваря!