Виховні години

З 17.11.2014 р. по 21.11.2014 р. у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів в СЗШ І-ІІІ ступенів №42 м. Києва проведено виховні години (відповідно до графіка): «Розп’ята душа на хресті всевишньої печалі» – учні 6 – 7 кл. (відповідальна Полюх В.М., класний керівник 7-Б кл.); «Як пахне хліб, коли його немає» – учні 5 – 6 кл. (відповідальна Шевченко І.М., класний керівник 6-Б кл.). Учнями 11-А класу (класний керівник Філозоф Н.Л.) проведено інформаційну годину «Голодомор 1932 – 1933 рр. – Геноцид українського народу» для учнів 8 – 10 кл. Варто зазначити, що учні з класоводами показали високий рівень обізнаності не лише матеріалів історії, але й думки громадськості в різні роки стосовно питання: «Голод чи Геноцид ?». Виховні та інформаційні години були організовані на високому рівні з використанням інтерактивних технологій.

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі