Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови!

З метою розвитку свого творчого потенціалу учні нашої школи брали участь в XV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з англійської мови!

Сьогодні, адміністрація школи разом із методичною комісією вчителів англійської мови та учнівський актив привітали👏 найкращих знавців англійської мови серед учнів 4, 6, 9 та 11 класів:

І місце – Максимук Інеса (4-Д клас), Онджел Альміла (6-Д клас), Распопін Іван (6-Є клас), Байдачна Ірина (11-А клас);

ІІ місце – Александров Макар (6-А клас), Узунов Богдан (6-А клас), Позняк Єлизавета (6-Д клас), Богдан Данило (6-Є клас), Дергаусова Наталія (6-Є клас), Кравчук Денис (6-Є клас), Литов Матвій (6-Є клас), Герасименко Карина (11-А клас), Сєрік Вероніка (11-А клас), Шама Вероніка (11-А клас);

ІІІ місце – Шваб Ірина (6-Б клас), Максименко Владислав (6-В клас), Чухрай Яна (6-Д клас), Романенко Ілля (9-А клас), Шалаєва Віра (9-А клас), Горбатенко Максим (11-А клас), Горохова Ганна (11-А клас), Єрмак Жанна (11-А клас).

Від щирого серця 💙💛 вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Дякуємо, що прославляєте школу 42 м.Києва!