Вітаємо учасниць

Вітаємо👏👏👏 учасниць від Київська школа №42. Відродження;-) з високими відзнаками у районному конкурсі вокального🎤🎶 мистецтва «SoloFest Dniprovision 2023» «Українська пісня. Від незламності і до ніжності».

Учениця 5-Ж класу Ковтун Анастасія з піснею «Обійми мене» та учениця 11-Б класу Кізіменко Каріна з піснею «Ми – Україна» отримали Грамоти Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації за ІІ місце у молодшій та старшій віковій групах.

Учениця 7-Г класу Денисенко Марія з піснею «Планета дитинства» отримала Диплом Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Дякуємо🙏 нашим неперевершеним вчителям музичного мистецтва Людмила Залізовська та Лариса Кисарець за підтримку обдарованих дітей та популяризацію української пісні🇺🇦.