Талановиті учні

Традиція проведення шкільних олімпіад з різних дисциплін для обдарованої молоді була започаткована ще у ХІХ ст. Тож і Київська школа №42 вкотре долучилася до їх проведення. Учні мали можливість позмагатися один з одним у якості своїх знань, рівні обізнаності в дисциплінах, що вивчають. Дехто з учасників І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2021-2022 навчальному році не тільки продемонстрував рівень знань, а й виявив справжні свої можливості, жагу до перемоги та стійкість духу.

Приємно вразили результати учениці 9-А класу ХВОСТИК Альбіни, яка посіла призові місця з шести предметів: чотири за І місце (українська мова та література; історія; хімія; математика) і дві за ІІ місце (географія; біологія). Альбіна навчається в повну міру своїх можливостей та бере активну участь у громадському житті школи та класу. Щиро віримо, що Альбіна продовжить традицію наступності поколінь, адже її мама (Коханевич Наталя) теж випускниця школи № 42.

Видатні успіхи має ще одна учениця 42 школи. Вона навчається у 8-Б класі та взяла призові місця з шести предметів. ПРИЙМАЧУК Тетяна має чотири перших місця (українська мова та література; фізика; англійська мова; трудове навчання (обслуговуючі види праці) і два других (математика; біологія). Тетяна навчається у школі з першого класу та зарекомендувала себе, як талановита учениця. Вітаємо переможниць, бажаємо їм злетів до нових вершин!