Символ пам’яті

8 травня Україна 🇺🇦 приєднується до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті 🌺

СЗШ №42 разом із Україною 🇺🇦 вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Шкільна громада провела патріотичну акцію «Одягни мак як символ пам’яті»🌺 . Учні відвідали шкільний музей, де юні екскурсоводи розповіли про події Другої світової війни. Також наші діти побували у тематичних музеях Києва. А старшокласники під час круглого столу подискутували на тему історичної пам’яті про війну під гаслом “Пам’ятаємо! Перемагаємо!”.