Шановні учні, батьки та вчителі!

Шановні учні, батьки та вчителі, наша школа активно готується до нового 2020/2021 навчального року.

Навчальний процес обов’язково розпочнеться 1 вересня, але у нових умовах.

Щоб учні та вчителі змогли дотримуватися рекомендованих правил безпеки, передбачається різний час початку занять, у школі працюватиме два входи до приміщення закладу (жовтий та синій) та створено два окремих сектори навчання (жовтий та синій), розроблені відповідні маршрути та інформативні таблиці.

Пересування по школі буде мінімізоване: класи не будуть переходити між кабінетами.

Відповідно до Тимчасових рекомендацій адміністрацією школи прийнято рішення не проводити святкову лінійку: класні керівники зустрінуться з учнями на першому тематичному уроці.Педагогічний колектив школи чекає своїх любих учнів!

Поділіться своєю знахідкою
Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки