Офіційне відкриття художньої виставки

19 квітня відбулося офіційне відкриття художньої виставки «Бойчук та бойчукісти», присвяченої Міжнародному Дню культури та мистецтва.

На виставці представлені живопис та твори декоративно-прикладного мистецтва викладачів та студентів Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Експозиція виставки охоплює 3️⃣ зали: живопис – «Шевченкіада» (хол на 2-му поверсі) та «Бойчукісти» (виставкова зала бібліотеки), твори декоративно-прикладного мистецтва (кераміка, вишивка, ткацтво, різьблення по деревині) – шкільний музей.

Присутні на заході представники Академії Яна Вікторівна Антонова (викладач кафедри рисунка), Ліна Анатоліївна Банкова (методист музею Михайла Бойчука), Оксана Вікторівна Горбач (методист виставкового відділу, голова первинної профспілкової організації працівників і викладачів) привітали учнів та викладачів школи із першим спільним творчим проектом, дали відповіді на запитання, прослухали першу оглядову екскурсію виставковими залами.

Виставка буде тривати до 3️⃣0️⃣ червня.

Запрошуємо🤗 всіх бажаючих ознайомитися з чудовими роботами художників.