Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Шкільна родина Київської школи 42 сьогодні також долучилися до цього свята. Діти взяли участь у цікавому квесті, присвяченому нашій солоів’їній мові. Українське слово – це кордон, ідентичність, наш захист, об’єднання, духовність, зброя. Хлопці на лінії фронту захищають Україну від ворога, а діти, говорячи українською, тримають внутрішні кордони. А це про майбутнє, тому так важливо навчити дитину любити українську. Саме таку мету ставили собі вчителі української мови та літератури, які проводили мовознавчий квест.

Діти в цікавій формі пізнавали всі глибини нашої мови; розгадували ребуси, дізнавалися нові слова, розставляли розділові знаки, пояснювали фразеологізми, відшукували паліндроми. І тут головне навіть не результат суми зароблених балів- кожен із учасників одержав велике задоволення, попрацював у команді, дізнався чогось нового. Говорімо українською, бо Перемога – неодмінно за нами! Усе буде Україна!