Калейдоскоп правових знань

Калейдоскоп правових знань. Учні 6-Б класу (кл. керівник Балабан І. А.) завітали до Бібліотеки для дітей № 16. Щоб гідно жити, треба знати свої права, вміти їх відстоювати і водночас поважати права інших людей. Саме про це йшла мова під час правознавчої бесіди-калейдоскопу «Я маю право на життя, я гідно мушу жити», що відбулась в бібліотеці № 16 для дітей. Під час заходу діти взяли участь у грі-вікторині «Мир і дружба не дива або знай свої права», ознайомились з літературою з фонду бібліотеки по правознавству. Потрапили вони у казкову «Правову країну», де пройшли квест правових знань «Права дитини – це мої права». Мудрі бібліотекарі, виступаючи у ролі модераторів бесіди, з’ясували з учнями їх права і обов’язки, причини їх неухильного виконання. Не забули нагадати обов’язки батьків і дітей один перед одним. Зустрічі, які проходять у бібліотеці № 16, завжди наповнені змістом, максимально осучаснені, саме тому, мабуть, є такими цікавими і легкими для запам’ятовування дітям. Системність роботи школи і бібліотеки відпрацьована роками, тому плоди цієї співпраці можна пожинати на кожній паралелі класів.

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі