І (шкільний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів у Київській школі №42 у жовтні 2021 року було проведено І (шкільний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з таких базових дисциплін: української мови та літератури, англійської мови, історії, біології, трудового навчання, хімії, математики, географії, фізики, основ інформатики, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, фізичної культури (плавання).

Загальна кількість учнів, що брали участь в олімпіадах – 794. Стали переможцями та призерами олімпіад – 297 учнів (І місце – 81 учень; ІІ місце – 97 учнів; ІІІ – 119 учнів).

Сьогодні школа з гордістю вітала переможців шкільного етапу олімпіад. Від щирого серця вітаємо Вас та бажаємо подальших успіхів у навчанні. Дякуємо усім вчителям, які щоденно навчають, підтримують та вірять в своїх учнів!

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі