Допомога Захисникам

🇺🇦Це результат спільної справи батьківської громади, учнів та співробітників школи!

🇺🇦Це результат нашої єдності та потужного бажання перемогти ворога!

🇺🇦Це наш маленький вклад у ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ України над окупантами!

Автомобіль🚐 VW T4, який придбано на кошті від Благодійного ярмарку, що проходив 20 березня 2023 року в Київська школа №42. Відродження;-) передано військовослужбовцю ЗСУ, який є батьком учениці нашого закладу!

Дякуємо голові батьківської ради, пану Костянтину, за активну участь у сприянні з придбання, технічного обслуговування та передачі авто!

Крім того, на залишок коштів бійцям було передано енергетичні батончики, смаколики та хімічні грілки.

Дякуємо всій батьківській громаді за участь в акції «Великодний кошик ЗАХИСНИКУ», яка ініційована Управлінням освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації

Ми не зупиняємося та продовжуємо підтримувати наших захисників!