Договір про співпрацю у галузі освітньої діяльності

Напередодні Міжнародного дня інтелектуальної власності, який вже понад 20 років відзначається 26 квітня, відбулася знакова подія – у стінах Київський університет інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА» урочисто підписано Договір про співпрацю у галузі освітньої діяльності та обговорені конкретні напрями реалізації спільних задумів та ідей на найближчі п’ять років між двома навчальними закладами, що представляють різні рівні освіти в України, але мають схожі погляди на її розвиток.

Зокрема, ректор університету, професор Василь Фелик відзначив, що ВУЗ докладає неабияких зусиль для виявлення та підтримки талановитих дітей, особливо, в такий непростий для країни час. В свою чергу, координатор угоди, доцент Петро Мельник запросив вчителів, учнів та їх батьків на День відкритих дверей – 6 травня – для оглядового знайомства з університетом.

В свою чергу мною, директором CЗШ №42 м.Києва відзначено, що колектив Київська школа №42. Відродження;-) всебічно сприятиме ефективному функціонуванню такого нового освітнього кластера, як «Школа-Університет».

На завершення додам, що спільна розробка інтегрованих навчальних планів і програм, які забезпечать відповідну спеціалізацію та поглиблене навчання учнів є пріоритетним кроком у цій колаборації.