До уваги 1 клас

Увага!

Шановні батьки першокласників 2021-2022 начального року!

До Вашої уваги список дітей зарахованих до 1-х класів 2021-2022 навчального року середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №42 міста Києва.

Одночасно інформуємо про те, що наразі вільних місць в 1-х класах закладу освіти немає, тому жеребкування не проводитиметься.
Зустріч з класними керівниками 1-х класів відбудеться після 24 серпня 2021. Слідкуйте, будь ласка, за відповідною інформацією на сайті школи.
Шановні батьки першокласників, якщо Ваша дитина зарахована ще і до іншого закладу та Вами прийнято рішення щодо навчання дитини в ньому, просимо обов’язково повідомити про це адміністрацію нашої школи за тел.(044)361-61-10 або е-mail:[email protected] та надати нам довідку закладу освіти про зарахування.
Бажаємо всім гарного літнього відпочинку, міцного здоров’я та чудового настрою!
До зустрічі!

Поділіться своєю знахідкою