День Вчителя

День Вчителя – прекрасне свято! Це найкращий привід порадувати викладачів, подарувати їм масу позитивних емоцій. 30 вересня 2016 року в актовій залі СЗШ № 42 м.Києва пройшов урочистий концерт, присвячений Дню Вчителя, куди був запрошений депутат Київради Олександр Міщенко.

Під час свята у залі панувала чудова атмосфера, оскільки усі учасники заходу проявили велику пошану до професії вчителя. Кожен учень продемонстрував свої таланти, порадувавши тим самим всіх присутніх людей.

Фіналом святкового концерту стала урочиста промова директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва Завадовської Оксани Іванівни, яка побажала всім миру, злагоди, віри в найкраще та нагородила подякою Олександра Григоровича за безкорисну турботу та допомогу школі. Дякуємо за гарний настрій та чудове свято!

Підписатися
Повідомити про
Міжтекстові відгуки
Подивитися всі коментарі